VAJSBAHER Mirko – 90 LET

Petnajstega januarja 2020  je naš član  Mirko Vajsbaher dopolnil častitljivi   jubilej – 90 let.

Ob okroglem jubileju ga je obiskala delegacija našega kluba v sestavi podpredsednika kluba Stanka Novaka in njegovega namestnika Slavka Halužana ter mu izrekla iskrene čestitke, ob tem pa sta mu izročila tudi simbolično klubsko darilo. Obiskala ga je tudi delegacija Društva upokojencev Dravograd in delegacija Društva za ohranjanje vrednot NOB skupaj s harmonikarjem.

Obiska se je naš jubilant razveselil in nas takoj povabil v stanovanje, kjer je ob obloženi mizi stekel prijetem klepet in obujanje spominov na miličniška leta. Dogodkov in anekdot seveda ni bilo malo, naš slavljenec pa jih zna povedati na svojevrsten način. Muzikant je zaigral nekaj znanih melodij in vsi skupaj s slavljencem smo jih tudi zapeli.

Gospodu Mirku je bilo predstavljeno delo našega kluba v preteklem letu in okvirni program aktivnosti za letošnje leto. Povabili smo ga, da naj se nam kdaj tudi pridruži na kakšni naši prireditvi.

Poslovili smo se s prijetnimi občutki in z obljubo, da se še večkrat srečamo.

Tekst: Stane Novak                                                      Slike: Željko Kljajić

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja